Uncategorized

Маскот Що Це Таке Й Навіщо Бренду Блог Omg

Всі ці компанії успішно використовують незвичайні персонажі для створення певного образу бренду. Маскоти стають не просто логотипами, а й повноцінними персонажами, із якими аудиторія може емоційно взаємодіяти. Логотип – це візитна картка компанії, її особа, яка зустрічає клієнтів на кожному кроці. Але в сучасному світі, перенасиченому інформацією, одного логотипу може бути замало.

Хто такі маскоти

Маскотів люблять використовувати бренди, комунікація яких спрямована на привернення уваги дітей та їхніх батьків. Наприклад, кролик Квікі з Nesquik постає перед глядачами як енергійний, позитивний та сміливий персонаж, який не любить сидіти на одному місці. Він уособлює якості бренду, які неможливо описати у продукті. До того ж, у поведінці кролика Квікі можна знайти подібність до дітей – він енергійний і завжди «за» будь-які пригоди.

Термін “маскот” має цікаву історію, яка простягається від давніх вірувань до сучасних маркетингових стратегій. Слово походить від французького “mascotte”, що означає “талісман” або “предмет, що приносить удачу”. З того часу слово почало застосовуватись для опису як об’єктів, так і живих істот, які уособлювали удачу або були символом певної групи людей.

  • Цей образ асоціюється з надійністю, захистом та добробутом, відбиваючи суть сервісу доставки продуктів.
  • Проте варто зауважити, що не існує правил без виключень.
  • Маскот — це персонаж або символ, що використовується брендами, спортивними командами або подіями для представлення їхньої ідентичності та створення емоційного зв’язку з аудиторією.
  • Маскоти можуть збільшити впізнаваність бренду на 20-30%.

Хто Створює Маскотів?

Вони потребують зміцнення статусу через солідність та надійність. Друкована продукція традиційно підсилює брендування, тож логічно зображати талісман компанії на візитівках, банерах, флаєрах та українські маскоти інших матеріалах. Попри тотальну цифровізацію вони ще зберігають свою актуальність, головне — знайти правильні канали. Справжньо створений маскот-персонаж може стати відомим обличчям компанії.

Маскот, Персонаж, Талісман: Навіщо Брендам Потрібні Герої

Класичним прикладом цього типу є силач Містер Мускул, який впорається з чищенням скла й миттям підлоги. Детальніше про те, хто вони, навіщо потрібні та як створити маскот — розповідаю далі. Футбольний клуб «Карпати» обрав своїм талісманом могутнього лева, що символізує силу, мужність і відданість.

Види Маскотів

Тут також маскоти нестимуть ризик зниження рівня довіри до продукту. Пацієнти та споживачі шукають переконливі докази ефективності та безпеки ліків. Реальні дослідження, статистичні дані та відгуки від користувачів будуть набагато кращими за будь-якого симпатичний талісман. Якщо ви, наприклад, створюєте або продаєте косметичні засоби — будь це креми для гоління чи продукти для макіяжу — краще обійтись без маскотів. Річ у тім, що ваша аудиторія у процесі вибору хоче мати переконливі підтвердження, що продукція працює. Якщо це шампунь — клієнти хочуть бачити сяюче волосся як результат застосування.

Хто такі маскоти

Ним французи позначали все, що може принести удачу. В англійську мову слово увійшло наприкінці XIX сторіччя, і вже мало інше значення. Маскотом стали називати живу істоту, пов’язану з певною організацією.

Вибір каналу залежить від аудиторії, яку за допомогою маскоту хоче залучити бренд. Розробити маскоту та використовувати у комунікації з аудиторією може будь-яка компанія. Особливо добре маскот справляється із завданням залучення молодої аудиторії та підвищення лояльності. Навіть «серйозні» бренди можуть використати графічного персонажа — його жарти та неформальна комунікація не суперечитимуть профілю компанії. Отож створення маскота — це багатоступеневий процес, що вимагає співпраці між психологами, маркетологами та дизайнерами. В епоху інтернету маскоти активно використовуються як символи онлайн-платформ та стають надзвичайно популярними в соціальних мережах.

Протягом десятиліть Рональд приймає участь у благодійних заходах, мультфільмах, рекламі, формуючи позитивний імідж бренду. Вони зображуються на обкладинках альбомів, стають частиною ліричних історій і навіть повноцінними учасниками сценічного шоу. Один із яскравих прикладів — зомбі Едд, що став справжнім брендом групи Iron Maiden, рожева свиня групи Pink Floyd або Вік Раттлхед групи Megadeth. Маскот — це персонаж або символ, що використовується брендами, спортивними командами або подіями для представлення їхньої ідентичності та створення емоційного зв’язку з аудиторією. Реальний чи вигаданий, герой чи милий невдаха — усе залежить від потреб аудиторії і особливостей бренду.

Іноді трапляється так, що маскот стає настільки популярним, що затьмарює сам бренд. Це показник того, що бренд створив дійсно незабутнього персонажа. Але це також виклик, адже тепер компанії потрібно підтримувати інтерес до персонажа та постійно розвивати його образ.

Розкрутка бренду може йти набагато швидше, якщо здійснювати комунікацію з аудиторією за допомогою маскота. Давайте розглянемо, як його використовувати і які завдання вирішуються за його допомоги. У XX столітті маскоти стали ключовим інструментом маркетингу. Вони допомагають створювати емоційний зв’язок з аудиторією. Це викликає позитивні асоціації та підвищує впізнаваність бренду. Хоча Пікачу не створений як корпоративний маскот, він став уособленням франшизи Pokémon і одним із найвідоміших персонажів японської поп-культури.

Герой-талісман — спосіб бренду самовиразитися і виділитися на ринку, спілкуватися з аудиторією на рівних. Ще є багатьом відомий «Живчик», який вибрав як свого героя веселе та енергійне яблуко, що втілює здоровий спосіб життя та бадьорість. Цей позитивний персонаж прикрашає упаковку газованого напою та активно використовується в рекламі, асоціюючись у споживачів із натуральністю та активним способом життя. Розвивайте характер маскота, створюйте для нього історії та пригоди. Залучайте аудиторію до взаємодії з маскотом через конкурси, опитування та інші інтерактивні активності.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button